Pokazy trików piłkarskich

Pokazy Freestyle Football to niesamowite show sztuczek piłkarskich które doskonale nadają się jako atrakcja na wszelkiego rodzaju eventy, imprezy okolicznościowe oraz inne uroczystości. Pokazy trików piłkarskich stanowią świetna rozrywkę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Pokazy sztuczek piłkarskich posiadają również oprawę muzyczną co zapewnia publiczności jeszcze większą rozrywkę.

Pokazy Freestyle Football zazwyczaj są wykonywane przez bardziej doświadczonych i zaawansowanych zawodników takich jak Robert Guzik ,który jest w czołówce polskich graczy.

Robert Guzik od 5 lat wykonuje pokazy sztuczek piłkarskich w całej Polsce a także w Europie występując na różnych imprezach ,począwszy od Urodzin i innych imprez okolicznościowych i kończąc na galach sportowych i finałach Ligi Mistrzów.

Dzięki odpowiedniemu doborowi muzyki i rekwizytów możesz mieć pewność że pokaz freestyle football idealnie wkomponuje się w klimat twojej imprezy. Aby zapewnić czynny udział publiczności w pokazach Robert Guzik organizuje krótkie warsztaty freestyle football, gdzie każdy bez względu na wiek będzie mógł spróbować swoich sił w trikowaniu. Dobra zabawa gwarantowana !

Istnieje również opcja zorganizowanego pokazu grupowego jeśli byłaby taka potrzeba. Postaram się wtedy w taki sposób dobrać skład aby byli państwo w 100% zadowoleni.

Wszelkie propozycje związane promocją różnych marek i produktów są również mile widziane, zawsze staram się być elastyczny do propozycji klienta i otwarty na nowe wyzwania.

Zastanawiasz się jeszcze czy zamówić pokaz trików piłkarskich Roberta Guzik? Zadzwoń pod podany numer aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Robert jest również dostępny dla publiczności po pokazie trików piłkarskich, aby publiczność miała okazję porozmawiać o Freestylu'u zrobić pamiątkowe zdjęcia itp.

Pytania i ewentualne wątpliwości można rozwiać kontaktując się przez social media do ,których linki znajdą państwo w zakładce „kontakt”.

Zastanawiasz się jeszcze czy zamówić pokaz trików piłkarskich Roberta Guzik? Zadzwoń pod podany numer aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

    W skrócie:


  • Robert Guzik prowadzi warsztaty i pokazy sztuczek piłkarskich na całym świecie
  • Specjalnie przygotowany pokaz na Państwa uroczystość: imprezy sportowe, urodziny, imprezy firmowe, imprezy otwarte
  • Robert Guzik jest również otwarty na propozycje związane z udziałem w sesjach zdjęciowych, reklamach telewizyjnych i wielu innych
  • Istnieje Możliwość Prywatnych lekcji Freestyle Football
  • Animacje Freestyle Football uatrakcyjnią każdą imprezę

Kontakt

532-301-403

guzikfree@gmail.com

Guziqfs

Robert Guzik