Robert Guzik

Robert Guzik Football Freestyler z Małopolski. Profesjonalnie zajmujący się tą dyscypliną sportowu i pokazami freestyle football od 6 lat. Występował między innym w czasie Finału Ligi Mistrzów 2015 (FC Barcelona- Juventus Turyn) w Berlinie i wielu innych Europejskich miastach podczas rozmaitych zawodów międzynarodowych. Zajął między innymi 1 miejsce na Mistrzostwach Polski (kategoria Iron Man) 8 miejsce na Mistrzostwach Europy.

Na czym polega pokaz trików piłkarskich ? Pokaz sztuczek piłkarskich jest to sekwencja trików (czasami z użyciem rekwizytów) skomponowana z rytmiczną muzyką, tak aby wszyscy widzowie zapamiętali na długo to co mogli zobaczyć. Pokaz sztuczek piłkarskich może być dostosowany do tematyki eventu co sprawi że na pewno spodoba się on nie tylko fanom piłki nożnej.

Freestyle Football może być także doskonałą okazją do promocji marki lub produktu. Robert Guzik od ponad 2 lat współpracuje z marką AlternativeSoccer specjalizującą się w produkcji odzieży Freestyle Football i Street Soccer.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o mnie i o Freestyle'u zapraszam do obejrzenia mojego wywiadu w Niepołomickim „Studiu N” w którym skrótowo przedstawiłem najważniejsze sprawy związane z tą tematyką począwszy od tego jak powinno się trenować a kończąc na tym jak wyglądają zawody (link do wywiadu znajdziesz na stronie głównej w zakładce „O mnie”).

Jak wszyscy wiemy Freestyle Football wywodzi się z piłki nożnej ale są to dwie odmienne dyscypliny. Porównywanie ich ma mniej więcej taki sam sens jak porównywanie Adama Małysza z Justyną Kowalczyk. Tutaj i tutaj mamy narty ale z grubsza chodzi o co innego. Dlatego jednym z ważniejszych celów Roberta Guzika jest to aby jak najwięcej osób zrozumiało sens trików piłkarskich i całego Freestyle'u.

Kontakt

608-369-989

guzikfree@gmail.com

Guziqfs